ИЗБОР ЗА ДЕНЯ

Архив на етикетите: Азербейджанска супа

Feed Subscription

Азербейджанска супа

Приготвяне на азербейджанска супа Продукти: 500 г овче месо, 3 глави кромид лук, 10 г ориз, 4 сини сливи, 4 картофа, 2 домата, 2 моркова, магданоз, черен пипер, сол. Месото се смила заедно с 2 глави кромид лук. Прибавят се изчистеният и измит ориз, ситно нарязаният магданоз, черен пипер и сол на вкус. Каймата се… Read More »